влевовправо

Гнучкі шліфувальні алмазні диски NOVQO DRY 100 mm #200 для сухого полірування
- Готово до відправки
- Код: BP_1128
176 ₴
+380 (99) 033-02-18
АлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гнучкі алмазні полірувальні диски NOVQO DRY 100 mm #200 для граніту, мармуру та каменю.
- Сухе полірування, безводна робота, зручність і менше забруднення.
- Проста ідентифікація диска завдяки нейлоновій підкладці з колірним кодуванням
- Глянсова обробка граніту, кварцу, полірування мармурових крайок.
- Гнучкий, підходить для полірування різної форми.
- Колодки з нейлоновою підкладкою для швидкої заміни диска.
- Найкраще співвідношення ціни та якості, дуже конкурентоспроможний
Рекомендації
- Максимальна частота обертання полірувальних дисків становить 4000, рекомендована частота обертання — 2500.
- Необхідно використовувати з полірувальним обладнанням.
- ЗАБОРОНЕНО використовувати їх на високошвидкісних шліфувальних верстатах або іншому формовому обладнанні.
- Одягайте засоби захисту очей, носа, обличчя, рук та інших частин тіла під час сухого полірування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Зернистість | 200 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Керамічна плитка, Плитка, Штучний камінь, Граніт, Камінь, Мармур, Кераміка |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання | УШМ, Дриль, Шурупокрут |
- Ціна: 176 ₴





