влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
О товаре
1. Застосування: гнучкі алмазні полірувальні диски 3-етапні. Було розроблено спеціально для полірування штучного та натурального каменю, керамограніту, мармуру та граніту. 2. Розмір: діаметр 4 дюйми (100 мм), 1 комплект складається з 3 шт.; зернистість алмаза від 1 (гурбая), 2 (середня) і 3 (дрібна); робоча товщина 3 мм. Ці гнучкі алмазні диски мають високий ресурс використання й гарантують високу якість фінішного оброблення. 3. Найкраща продуктивність: використовуйте їх від 1 (гурбая) до 3 (тонка). Полірувальні диски забезпечують чудовий результат фінішних робіт на будь-якій рівній поверхні, фінішному обробленні фаски на мармурі, граніті, керамограніті та кахлі. 4. Безпека: ефективно полірує грубий камінь, особливо дрібне сміття та подряпини. Високоякісна нейлонова підкладка забезпечує ефективне з'єднання та швидку заміну, що робить її безпечнішою й ефективнішою під час використання. 5. Алмазні гнучкі шліфувальні кола NOVQO використовується на шліфувальних машинах із регулюванням обертів від 2000 до 4500 об/хв. Побутовий тиск на обладнання призводить до підвищеного зношування. Ресурс і продуктивність залежать від оброблюваного матеріалу. Перед використанням переконайтеся, що коло добре закріплене на липучці та не зміщене щодо осі обертання. Під час зміни шліфувального NOVQO вимикайте електрообладнання від мережі. Під час роботи використовуйте засоби індивідуального захистуКомплектація
- Алмазне гнучке шліфувальне коло NOVQO на липучці #1
- Алмазний гнучкий шліфувальний круг NOVQO на липучці#2
- Алмазний гнучкий шліфувальний круг NOVQO на липучці#3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Керамічна плитка, Плитка, Штучний камінь, Граніт, Камінь, Мармур, Кераміка |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання | УШМ, Дриль, Шурупокрут |
- Ціна: 610 ₴








