Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна фреза конусна NOVQO 75 мм М14 Алмазна фреза конусна NOVQO 75 мм М14
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ: Ці алмазні фрези призначені для зняття фаски, збільшення, шліфування та полірування вихідних отворів або формування крайок матеріалів. ВИСОКОЯКІСНИЙ АЛМАЗ: алмазне зерно No 80 робить край отвору гладким і чистим і дає змогу досягти чудового поверхневого ефекту. Фаска ефективно усуває грубі отвори в кераміці, плитці, керамограніті, мармурі та інших матеріалах. ЕКОНОМІЯ ДЕНЕГ: Ця насадка дає змогу знімати фаски з отворами різних розмірів, немає потреби купувати кілька насадок. УВАГА: Це не свердло. Він не робить отворів, а знімає фаски, очищає й шліфує крайки, коли краї відколи або їх необхідно очистити;| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Плитка, Граніт, Кераміка, Камінь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Алмаз |
| Діаметр хвостовика | 75 мм |
| Діаметр робочий | 75 мм |
| Радіус | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Тип кріплення | М14 |
- Ціна: 1 758 ₴







