Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна фреза конусна NOVQO 0-50 мм М14 Алмазна фреза конусна NOVQO 0-50 мм М14
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ: Ці алмазні свердла ззенковкою призначені для зняття фасок, збільшення, шліфування та полірування вихідних отворів або формування крайок матеріалів. ВИСОКОЯКІСНИЙ АЛМАЗ: АЛМАЗНЕ ЗОРНО No 80 робить край отвору гладким і чистим і дає змогу досягти чудового поверхневого ефекту. Фаска ефективно усуває грубі отвори в кераміці, плитці, керамограніті, мармурі та інших матеріалах. ЕКОНОМІЯ ДЕНЕГ: ця насадка дає змогу знімати фаски з отворами різного розміру, немає потреби купувати кілька насадок. УВАГА: Це не коронка для свердління. Він не робить отворів, а знімає фаски, очищає й шліфує крайки, коли краї відколи або їх необхідно очистити;| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 50 мм |
| Діаметр хвостовика | 50 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Граніт, Плитка, Кераміка, Камінь |
| Радіус | 50 мм |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | М14 |
- Ціна: 1 044 ₴








