Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ ПЛІТКОРЕЗА SHIJING 9063 (1600 ММ):
Потужний і високошвидкісний двигун (2300 Вт/13 000 об/хв) дає змогу встановити на плиткоріз диск діаметром до 120 мм, а як відомо, чим вищі оберти та менший діаметр диска, тим краща якість різання та вища продуктивність. Також менший діаметр диска дає змогу якісніше та точніше випилювати в плитці отвори під лючки, розетки тощо. Великі диски використовуються на бюджетних плиткорізах, оскільки компенсують більш слабкі, повільніші та дешевші двигуни. Також плиткоріз дає змогу заокруглювати торця плитки (знімати радіусну фаску), а також знімати фаску на лицьовій частині (наприклад, є можливість зі звичайної плитки робити плитку для сходів). Плиткоріз виконує як прямі пропили, так і різи під кутом до 45° з максимальною довжиною різання 1600 мм. Також передбачені коліщатка для зручного пересування з місця на місце. Плиткоріз має високу якість збирання, матеріалів і комплектуючих. Рама виготовлена з профільованого алюмінію з неіржавкими болтами та не піддається корозії від потрапляння води.Практичність в експлуатації
Плиткоріз має можливість робити дві операції за один прохід: різання й оброблення крайки фасочний диск для того, щоб позбутися навіть мікроколів, що залишилися під час різання й отримати якість заводського краю без додаткової потреби доробки плитки «черепашками». Завдяки складаній конструкції верстат не доставляє складнощів у транспортуванні та зберіганні. З транспортного стану в робоче збирається за 5-7 хвилин. Також передбачені коліщатка для зручного пересування з місця на місце. Система водяного охолодження запобігає перегріванню пиляльного диска, а також сприяє роботі без пилу. Спеціальний кожух захищає оператора від вильоту дрібних частинок під час проведення робіт. ВАЖНО! На ринку з'явилися плиткорези, які «незброєним» оком складно відрізнити від оригінальних плиткорезів SHIJING. І деякі недоросячні продавці виконують зміну маркування й клеять на них наклейки з логотипом SHIJING. Не дайте себе обдурити!Комплектація
- Станок
- Насос із регулюванням подавання води
- 2 упори для різання під 45 градусів і під кутом
- Набір ключів і шестигранників
- Алмазна губка
- Пластиковий кейс
- Розширювальна рама робочого столу
- Ремкомплект (щітки та приводний ремінь)
- Диск для різання
- Гарантійний талон на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2.3 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Максимальний діаметр диска | 120 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна довжина різу | 1600 мм |
| Максимальна глибина різу | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 73 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 20 мм |
- Ціна: 65 934 ₴







