Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Shijing 5107-1260-12 зубчастий шпатель із неіржавкої сталі 120 * 600 мм зуб 12 мм
Робоча пластина гребінки виготовлена зі зносостійкої неіржавкої сталі. Гребінець із відкритою ручкою полегшує контроль руху інструмента під час нанесення матеріалу. Професійні будівельники цінують інструмент із відкритою ручкою за його зручність.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Зубчастий шпатель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зуб | 12 мм |
| Призначення | Фінішне оздоблення |
| Товщина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 600 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

