Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Shijing 5100 зубчастий шпатель із неіржавкої сталі 110 * 280 мм зуб 10 мм
Робоча пластина гребінки виготовлена зі зносостійкої неіржавкої сталі. Гребінець із відкритою ручкою полегшує контроль руху інструмента під час нанесення матеріалу. Професійні будівельники цінують інструмент із відкритою ручкою за його зручність.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Зубчастий шпатель |
| Габарити | |
| Ширина леза | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зуб | 10 мм |
| Призначення | Фінішне оздоблення |
| Товщина леза | 110 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте




