Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коронка алмазна 68 x М16 для бетону, хвостовик SDS+ SHDIATOOL
Застосування: Бетон, цегла. Переваги: Швидке свердління. Ефективно видалення шламу завдяки турбосегментам. Високий термін експлуатації (приблизно 100 отворів). Сегментні алмазні свердла SHDIATOOL призначені для свердління глухих чинників у стінах із курносого, неармованого та слабоармованого бетону без використання теплоносія. Виготовляються свердла діаметром 68, 72, 82. Вони мають внутрішню нарізну посадку М16 й обладнані твердосплавним центрувальним свердлом з перехідником M16/SDS Plus (для встановлення свердла в патрон ударної дриля). Для підвищення продуктивності буріння та виключення пилоутворення під час свердління отворів рекомендується використовувати спеціальний перехідник, що забезпечує подавання води в робочу зону для ефективного видалення осаду. Алмазні свердла, на відміну від коронок із твердосплавними різальними елементами, категорично заборонено використовувати в ударному режимі.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 68 мм |
| Максимальний діаметр | 68 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальний діаметр | 68 мм |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Застосування коронки/пилки | Штучний камінь, Мармур, Керамограніт, Кахель, Плитка, Скло |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | SDS |
- Ціна: 1 593 ₴






