Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск алмазний SHDIATOOL A382 для різання плитки 125 мм для керамограніту та керамічної плитки, граніту, мармуру, штучного каменю.
- Сухе/мокраве різання та шліфування кераміки, плитки, мармуру, штучного каменю, ультрачисте різання без ісколів;
- Підходить для кутової шліфувальної машини.
- Спеціальна конструкція: двостороння різальна головка, висота переднього/заднього алмазного сегмента 25 мм, дає змогу обрізати/шліфувати передню поверхню, робити прямі зрізи та шліфувати закруглений край;
- Шестигранні сегменти різальної головки гострі та зносостійкі, допомагають охолоджувати та видаляти пил, а також підвищують ефективність і продуктивність.;
- Технологія гарячого пресування з використанням високоякісних алмазів цього леза Tile Marble забезпечує триваліший термін експлуатації й точніші прямі зрізи;
- Сухе/мокраве різання та шліфування кераміки, плитки, мармуру, штучного каменю, ультрачисте різання без ісколів;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Керамічна плитка, Плитка, Штучний камінь, Граніт, Камінь, Мармур, Кераміка |
| Товщина | 1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Мокрий, Сухой |
- Ціна: 824 ₴








