влевовправо

Алмазний диск SHDIATOOL A031 180 мм M14 для різання каменю, граніту, мармуру, бетону, цегли, диска з косими
- Немає в наявності
- Код: A031_180
1 420 ₴
+380 (99) 033-02-18
АлександрОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск SHDIATOOL 180 мм M14 для різання каменю, граніту, мармуру, бетону, цегли, диск із косими захисними зубцями.
- Вологе та сухе різання; Ефективне різання твердих матеріалів із кераміки/плитки, граніту
- Діаметр 180 мм (7 дюймів), висота сегмента 8 мм, товщина сегмента 2,4 мм, діаметр отвору: 22,23 мм (7/8 дюйма)
- Ультратонка конструкція Turbo забезпечує точне, чисте та чудове різання. Менше пилу, менше вібрації й немає відколів
- Сегментна конструкція обода Turbo Rim забезпечує плавне та швидке різання
- Леза виготовлені з міцного сталевого корпусу, здатного витримувати вимоги сухого та швидкого різання.
Зубці з алмазною похилою насадкою
Зубці з наконечниками та високоякісні алмазні зерна No 40/50 можна використовувати для різання та шліфування, отримуючи гладкий і поздовжній глибокий зріз.Фланець M14
Фланець M14 можна використовувати на кутових шліфувальних машинах, для мокрого або сухого різання мокрого різання може продовжити термін експлуатації.Застосунок
Багатоцільовий, може використовуватися для різання та шліфування, ефективний у разі глибокого різання каменю та будівельних матеріалів, бетону, граніту, мармуру, цегляного мурування.Різальний
Пиляльний диск дає змогу виконувати точніші прямі пропили або просте шліфування один або два рази; Але він не може довго шліфувати шліфувальним колом.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Штучний камінь, Граніт, Кераміка, Плитка, Тротуарна плитка, Камінь, Керамічна плитка, Мармур |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Мокрий, Сухой |
- Ціна: 1 420 ₴




