Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний відрізний круг SHDIATOOL A025/125 мм. Вологе та сухе різання; Ефективний під час різання кераміки/плитки, граніту та твердих матеріалів.
- Діаметр 115 мм (4,5 дюйма), висота сегмента 10 мм, товщина сегмента 1,5 мм, діаметр отвору 22,23 мм (7/8 дюйма)
- Ультратонка турбоконструкція забезпечує точне та чисте різання. Менше пилу, менше вібрації й немає відколів
- Конструкція сегментів Turbo Rim забезпечує плавне та швидке різання.
- Леза виготовлені з міцної сталі, яка витримує вимоги сухого та швидкого різання. Максимальна безпечна робоча швидкість становить 13300 об/хв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Штучний камінь, Граніт, Кераміка, Плитка, Тротуарна плитка, Камінь, Керамічна плитка, Мармур |
| Товщина | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Мокрий, Сухой |
- Ціна: 398 ₴






