влевовправо

Коронка алмазна SHDIATOOL 45 мм для сухого буріння M14 (кутошліфувальних машин)
- Готово до відправки
- Код: A853_45
607 ₴
+380 (99) 033-02-18
АлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний алмазний сегмент, з'єднаний із металевою коронкою вакуумною пайкою, призначений для роботи з дуже твердими декоративними матеріалами: керамічною плиткою, керамогранітом, гранітом. Ідеальне співвідношення ціни та довговічності. Посадковий розмір M14 для кутових шліфувальних машин.
Переваги продукту
- Вакуумні дрилі SHDIATOOL — це високошвидкісні дрилі для всіх видів кераміки та керамограніту.
- Високоміцний алмаз, закріплений у твердій зв'язці, утворює вдосконалені різальні мікрофрези, які ефективно проникають у керамічний матеріал.
- Середня швидкість свердління керамограніту 10 мм на кутовій шліфувальній машині становить 7 секунд (5-15 секунд залежно від твердості матеріалу).
- Ресурс становить 20-70 отворів.
Рекомендації
- На початку свердління розташуйте свердло під кутом 45°, торкаючись краю просвердлюваного отвору.
- Після того, як заводна головка піде трохи глибше, поступово повертайте заводну головку на 90°.
- Продовжуйте свердління в сухих режимах гойдальними рухами, уникаючи тиску на свердло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 45 мм |
| Максимальний діаметр | 45 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальний діаметр | 45 мм |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Застосування коронки/пилки | Плитка, Штучний камінь, Кахель, Керамограніт, Мармур, Скло |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | М 14 |
- Ціна: 607 ₴






