Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск алмазний Industrial Shijing 106*20*1,1 мм
Круг алмазний відрізний Shijing Industrial 106 мм підходить для різання в промислових об'ємах: керамограніту, кераміки, а також граніту, мармуру та інших варіантів натурального каменю. Призначений для плиткорізів і верстатів, безперервне сухе різання без спалювання деталі. Має високий ресурс. Дає рівне різання й не пошкоджує поверхню плитки, навіть із наявністю декоративного покриття.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 106 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Керамічна плитка, Плитка, Штучний камінь, Граніт, Камінь, Мармур, Кераміка |
| Товщина | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Сухой |
- Ціна: 274 ₴



