Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск для мармурових і кам'яних плит (промисловий клас) Shijing 110*1,3 мм
Круг алмазний відрізний (промисловий клас) Shijing 110*1.3 мм підходить для різання в промислових об'ємах: керамограніту, кераміки, а також граніту, мармуру та інших варіантів натурального каменю. Високий коефіцієнт безпеки, жодні умови роботи не зламають зуби або підкладку. Дає рівне різання й не пошкоджує поверхню плитки, навіть із наявністю декоративного покриття.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 110 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Керамічна плитка, Плитка, Штучний камінь, Граніт, Камінь, Мармур, Кераміка |
| Товщина | 1.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Мокрий |
- Ціна: 176 ₴

