Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск для керамічної плитки (вищий класу) Shijing 105*20*1.1 мм (білий із чорним)
Круг алмазний відрізний (найклас) Shijing 105*20*1.1 мм підходить для різання в промислових об'ємах: керамограніту, кераміки, а також граніту, мармуру та інших варіантів натурального каменю. Високий коефіцієнт безпеки, жодні умови роботи не зламають зуби або підкладку. Диск алмазний (вищий клас) Shijing 105*20*1.1 мм. Призначений для плиткорізів і верстатів, безперервне сухе різання без спалювання деталі.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 105 мм |
| Діаметр внутрішній | 35 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Керамічна плитка, Плитка, Штучний камінь, Граніт, Камінь, Мармур, Кераміка |
| Товщина | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Мокрий, Сухой |
- Ціна: 308 ₴

