Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск для зняття верхнього шару Shijing Ø 100 мм П-подібної форми призначений для акуратної та точної роботи з керамогранітом, а також натуральним каменем.
Модель має широку алмазну крайку 3 мм і розрахована на великі обсяги робіт.
Переваги диска:
— висока якість роботи, яка досягається завдяки чудовому балансуванню диска, що дає змогу врівноважити центр ваги та виконувати розріз строго за наміченою траєкторією,
— максимальна продуктивність, можлива через те, що вібрації під час процесу зведені до мінімуму, а диск працює на високих обертах, забезпечуючи чудовий результат за короткі терміни,
— великий ресурс, який робить інструмент ідеальним для виконання великих замовлень,
— універсальність використання, оскільки диск має стандартне посадкове гніздо, що дає змогу встановлювати його в більшість сучасних КШМ.
Чудово себе показує в роботі з драбинами, візерунками та мозаїкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Керамічна плитка, Плитка, Штучний камінь, Граніт, Камінь, Мармур, Кераміка |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Мокрий |
- Ціна: 769 ₴



