Міні ДБЖ для роутера + медіаконвертора
Якісний ДБЖ WGP для модему 10000 мАг 9в+12в+5в для роутера - універсальний варіант при відключенні електроенергії для живлення медіаконвертора та роутера!Має вбудовані 2 виходи DC на 9 і 12 вольт, USB 5в з величезним набором проводів, що дасть можливість підключити практично будь-який медіаконвертор та роутер
Дуже потужна зарядка 12в 2а з потужністю 24Ват зарядить ваш ДБЖ WGP для модему 10000 мАг не більше ніж за 2 години!
Акумулятор ємністю 10000 мАг забезпечує безперервну роботу медіаконвертора та роутера до 8ч!
Універсальні дроти та перехідники в комплекті запитають будь-який роутер без необхідності докуповувати щось ще!

Доставка
Наша компанія здійснює доставку різними службами доставки:
- Нова Пошта
- Justin
- УкрПошта
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Передплата на карту банка
- Готівкою при отриманні
- КредитМаркет-Оплата товарів у розстрочку
- Післяплата-оплата товарів у разі отримання
- Промолат-безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
Переваги
- Висока якість
- Універсальний
- Зручна доставка
Характеристики
| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Ємність аккумулятору | 10 000 мА-ч |
| Виходи | 2хDC-DC, 1xUSB-DC, 2 перехідника |
| Зарядний порт | 2а 12в/ 24Вт |
| Орієнтовний час роботи | 8 годин |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.37 кг |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 2 годин |
| Частота струму | 220 Гц |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Максимальна вхідна напруга | 2 В |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 2 169 ₴



