Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SHIJING Диск алмазний
Алмазне різальне коло Shijing D120 підходить для плиткорізів, болгарок і шліфмашин, верстатів для професійного різання.
Впорається з різанням різних матеріалів — зокрема натуральної кам'яної плитки з граніту, піщаника, кварциту, мармуру та інших різновидів каменю, різкої цегли, тротуарної плитки та бетону. Має посадковий отвір діаметром 20 мм. Стоїть удвічі-тричі дешевший за світових лідерів у галузі — Montolit, Sigma, Kaufmann, Rubi, і водночас не поступається якістю. Алмазний диск можна купити в нашому інтернет-магазині недорого

Купуючи алмазний диск подарунок!
Доставка
Наша компанія здійснює доставку різними службами доставки:
- Нова Пошта
- Justin
- УкрПошта
Для будь-якого типу доставки є можливість післяплати
Також є можливість самовивозу в м. Київ.
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Передплата на карту банка
- Готівкою при отриманні
- КредитМаркет-Оплата товарів у розстрочку
- Післяплата-оплата товарів у разі отримання
- Промолат-безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
Переваги алмазного диска
- Забезпечує дбайливий, чистий і рівний розріз без відколів.
- Має ресурс, що дає змогу різати великі обсяги плит.
- Має посадковий отвір діаметром 20 мм.
- Крайка поділена на сегменти для забезпечення високої продуктивності.
- прийнятна вартість.
Технічні характеристики:
| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Тип | алмазний диск |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 1,8 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
Для оформлення замовлення або у разі виникнення запитань-телефонуйте/пишіть, наші консультанти з радістю відповість на будь-які Ваші питання!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 1.8 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 120 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Вид обробки | Швидкий різ |
- Ціна: 544 ₴


