Дискова пила Shijing 9320
Пила дискова Shijing 9320 - професійна ручна циркулярна пилка, призначена для натурального каменю (граніт), тонкого металу та дерева. Дискову пилку можна купити в нашому інтернет-магазині недорого.
Доставка
Наша компанія здійснює доставку різними службами доставки
- УкрПошта
- Нова Пошта
- Justin
Для будь-якого типу доставки є можливість оплати післяплатою.
Також є можливість самовивозу у м. Львів.
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Передплата на картку банку
- Післяплати - оплата товарів при отриманні
- КредитМаркет - Оплата товарів на виплат
- ПромОплата - Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- Готівкою при отриманні
Потужність та продуктивність
Частота обертання диска до 11000 оборотів/хвилину, потужність дискової пилки – 1300 Вт. Чудовий інструмент, який дає змогу виконувати об'ємні роботи. SHIJING 9320 – надійний інструмент для професіоналів.
Простота керування
Швидка заміна пиляльних дисків за рахунок гайкового ключа у комплекті. Регульована металева плита за висотою пропилу та кутом нахилу забезпечує практичність при використанні. Завдяки продуманій по конструкції ручці можна виконувати об'ємні роботи без утоми.
Технічні особливості:
- Потужність 1300 Вт. Оптимальні обороти двигуна для якісного та рівного різу.
- Оснащена опорною металевою плитою з регулюваннями по висоті та куту нахилу.
- Проста заміна дисків пили.
- Діаметр диска – 110 мм.
- Чудова якість, продумана конструкція з ковзною ручкою.
Технічні характеристики: Shijing 9320:
- Максимальний діаметр диска: 110 мм
- Глибина різу: 31 мм
- Максимальна частота обертання диска: 11000 об/хв.
- Потужність: 1300 Ватт
- Напруга: 220V
Комплектація:
- Циркулярна пила
- Гайковий ключ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 110 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 31 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 650 ₴










