Шезлонг Multipo з подушкою темно-синє. Крісло шезлонг
Садовий шезлонг — це справжня знахідка для літа. Чудово підійде для відпочинку на свіжому повітрі, на ділянці заміського будинку, у саду, на терасі або на дачі. Зроблений із гарного матеріалу. Металеві елементи обладнані порошковим покриттям. Це гарантує антикорозійні якості (не іржавіє) і чудовий зовнішній вигляд. Не сумнівайтеся, лежак слугуватиме вам дуже тривалий час без починки або заміни будь-яких елементів конструкції. Садовий шезлонг можна купити в нашому інтернет-магазині недорого
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- Justin
- Нова Пошта
- УкрПошта
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Промолат — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- Наявні для отримання
- Предоплата на карту банка
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку


Цей шезлонг підійде для тих, хто віддає перевагу відпочинку з комфортом на дачі, природі, морі. Крісло підходить для використання просто неба. Можна змінювати в 3 положення: сидяче, лежаче, напівлежачи. Конструкція шезлонга залишається міцною в будь-якій позиції. Унікальність у тому, що елементарно складається в компактну та зручну для перенесення форму.
Надійна конструкція

Садовий шезлонг характеризується безпекою та практичністю. Можна використовувати як зручне крісло-шезлонг для риболовлі або для засмаги, денного сну в тіні та як повноцінну розкладачку для сну. Якісний матеріал не вбирає вологу, пропускає повітря і завдяки цим властивостям швидко просихає. Так само стійкий до забруднення й не вимагає особливого догляду.
*Вологість: Так
*Тип конструкції: Розкладний
*Вага: 7 кг:
*Розміри (ВхШхГ): 116х91х65 см:
*Захист від ультрафіолету: Так
*Матеріал: Метал + текстиль
*Страна-виробник: Китай
*Навантаження: 100 кг
*Штабелювання: -
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-сірий |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Вага парасольки | 17.5 кг |
| Комплектація | |
| Вітрової клапан | False |
| Чохол для зберігання й транспортування | False |
| Підсвічування | False |
- Ціна: 1 499 ₴



