Садовий тент альтанку. Шатер + шторки
Садовий павільйон, що має розмір 2.7х1.75х1.75 м, прекрасно впишеться на дачі або на ділянці особняка. Навіс павільйону зроблений із поліестеру, вологозахищене покриття врятує вас від дощу. Матеріал стійкий до зношування та забруднення, не потребує додаткового догляду. Садовий намет можна купити в нашому інтернет-магазині за доступною ціною
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- УкрПошта
- Justin
- Нова Пошта
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Наявні для отримання
- Предоплата на карту банка
- Промолата — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку
За допомогою садового павільйону ви ущипитеся від палючого сонця. Це створить вам чарівний відпочинок. Вас не турбуватиме жар, позаяк намет обладнаний спеціальним покриттям, яке акумулює тепло та дотримується всередині оптимальної температури. Садовий павільйон врятує вас від вітряної погоди. На природі це відіграє знамениту роль, позаяк порив вітру, що підйнявся, може перешкодити насолодитися відпочинком повною мірою.

Надійна конструкція
Завдяки своїй стійкості садовий намет альтанка захистить вас навіть у вітряну погоду. Шторки можуть бути повністю розгорнуті, або згорнуті з усіх чотирьох боків шатра. Дах конструкції спеціально облаштований, що дає змогу забезпечувати циркуляцію повітря.
Павільйон підходить для того, щоб насолодитися приємною атмосферою й випити чашечку ароматного чаю. Або навпаки, ідеально підійде для вечірок у саду. Адже кожен із нас любить проводити час на чистому повітрі, якнайдалі від міської метушні.
*Тип конструкції: Стаціонарний
*Материал: Сталь і поліестер
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Немає
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару: 42.9 кг
*Спрощай: 7.96 кв.м.
*Розміри: 270х175х175 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 3500 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Ширина | 1750 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 7 500 ₴

