
Бесідка садовий павільйон білий. Міцний садовий тент
Павільйон, вагою 12 кг і розміром 2.95*2.95 метра. Чудово підійде для відпочинку в саду або на дачі. Павільйон врятує ваших гостей від дощу або сонця. Його полотно є не промокає й не пропускає 90% ультрафіолетових променів. Садовий павільйон можна купити в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- УкрПошта
- Нова Пошта
- Justin
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Наявні для отримання
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку
- Промолат — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- Предоплата на карту банка


Надійна конструкція
Ви запросто можете встановити всередині намету стіл і стільці. Садовий намет альтанка стійкий до впливу високих температур і не іржавіє. Якісне спеціальне покриття захистить сталевий каркас намету від корозії.

Являє собою просту конструкцію, яка легко встановлюється. Павільйон підійде як альтанка на дачній ділянці, тимчасовому укритті на природі, а також для торгівлі просто неба, для проведення дегустацій на ярмарках і промоакцій, для святкування дня народження та інших заходів.
*Тип конструкції: Розкладний
*Материал: Полиэстер
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Немає
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару: 12 кг
*Спрощай: 8.8 кв.м.
*Розміри: 295x295 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 2950 мм |
| Ширина | 2950 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 2 481 ₴





