Садовий павільйон альтанка 2.7*3.7 метра. Шатер + шторки
Садовий павільйон, що має розмір 2.7*3.7 м, прекрасно впишеться на дачі або на ділянці котеджа. Вага павільйону становить 53 кг. Навіс павільйону зроблений із поліестеру, не промокає покриття, врятує вас від дощу. Матеріал стійкий до зношування й забруднення, не потребує додаткового догляду. Садовий павільйон можна купити в нашому інтернет-магазині недорого
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- Нова Пошта
- УкрПошта
- Justin
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку
- Промолата — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- Наявні для отримання
- Предоплата на карту банка


Надійна конструкція
Завдяки своїй стійкості садовий намет альтанка захистить вас навіть у вітряну погоду. Шторки можуть бути повністю розгорнуті, або зімкнені з усіх чотирьох боків шатра. Дах конструкції спеціально обладнаний, що дає змогу забезпечувати циркуляцію повітря.
Павільйон підходить для того, щоб насолодитися спокійною атмосферою й випити чашку гарячого чаю. Або навпаки, ідеально підійде для вечірок у саду. Адже кожен із нас любить проводити час на природі, якнайдалі від міської метушні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
*Тип конструкції: Стаціонарний
*Материал: Полиэстер
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Немає
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару: 53 кг
*Спрощай: 10 кв.м.
*Розміри: 270x370 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Ширина | 3700 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 16 100 ₴


