Беседка Шатер 1.8х1.8х1.8 м. Павільйон зелений із москітною сіткою
Садовий тент, що має розмір 1.8 х 1.8 х 1.8 х 1.8 м (діаметр 3.6 м, відстань між сусідніми стійками 1.8 м), з усіх чотирьох боків обладнана антимоскітною сіткою. Два входи на блискавках. Вага конструкції 16 кг. У комплекті є кілочки та розтяжки, тож ви можете не турбуватися за стійкість павільйону та ставити на будь-яких поверхнях, а 6 стійок забезпечать міцну конструкцію. Тент виготовлений із матеріалу, що не промокає — це допоможе вам сховатися від дощової погоди. Садовий тент врятує вас від вітру та сонячних променів і забезпечить чудовий відпочинок біля річки або в саду. Купити садовий намет із москітною сіткою недорого можна в нас в інтернет-магазині
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- Нова Пошта
- Justin
- УкрПошта
Оплата
Для наших клієнтів можливі різні способи оплати:
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Промолата — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку
- Наявні для отримання
- Предоплата на карту банка

Павільйон рятує не тільки від сонця та вітру, а ще від набридливих комах — завдяки москітним сіткам, які застібаються на блискавку. Увечері і вдень ви зможете розслабитися з компанією друзів без набридливих комарів і мух, які залишаться поза садовою павільйоною.
Надійна конструкція
Конструкція дуже просто та легко встановлюється. Завдяки своїй міцності запобіжить перекиданню. Особливістю є металеві труби, стійкі до корозії й іржі, оскільки обладнані порошковим покриттям.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
*Тип конструкції: Стаціонарний
*Материал: Полиэстер
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Є
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару: 16 кг
*Спрощай: 8,41 кв.м.
*Розміри: 180х180х180 см
*Діаметр 360 см
*Відстань між сусідніми стійками: 180 см
*Висота на вході: 200 см
*Максимальна висота: 220 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 4 199 ₴

