Павільйон білий 2.9х1.9 м. Садовий намет
Садовий павільйон розміром 2.9х1.9 м і вагою 5 кг. Павільйон врятує ваших гостей від сонячних променів або дощової погоди. Його полотно є не промокає й блокує 90% ультрафіолетових променів. Чудово підійде для відпочинку на дачі або в саду. Садовий намет можна купити в нашому інтернет-магазині недорого
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- УкрПошта
- Нова Пошта
- Justin
Оплата
Для наших клієнтів є різні способи оплати:
- Наявні для отримання
- Предоплата на карту банка
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку
- Промолата — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom


Садовий павільйон підійде як альтанка на дачній ділянці, тимчасовому покритті на природі, а також для торгівлі просто неба, для організації дегустацій на ярмарках і промоакцій, для святкування дня народження та інших заходів. Являє собою просту конструкцію, яка без проблем встановлюється.

Ви запросто можете встановити всередині намету стіл і стільці. Якісне порошкове покриття захистить сталевий каркас намету від корозії. Металева конструкція не іржавіє та стійка до впливу високих температур.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
*Тип конструкції: Портативний
*Матеріал: Поліетилен
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Немає
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару: 5 кг
*Сполоща: 5.6 кв.м.
*Розміри: 290x190 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 1900 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 999 ₴






