Садовий павільйон 3х3 м. Шатер із москітною сіткою
Садовий тент з усіх чотирьох боків оточений антимоскітною сіткою. Розмір становить 3х3 м, вага 9 кг. Садовий тент забезпечить вам чарівний відпочинок на природі, а також врятує від сильного вітру та сонця. тент, що не промокає, допоможе вам сховатися від дощовитої погоди, а сам садовий тент чудово підійде для відпочинку на дачній ділянці. Садовий намет можна купити в нашому інтернет-магазині недорого
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- Нова Пошта
- УкрПошта
- Justin
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Предоплата на карту банка
- Наявні для отримання
- Промолат — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку


Отже, ви збережені від сильного вітру та сонця, але головний козир — це захист від мошкари. Захист забезпечується завдяки москітним сіткам, які закриваються на змійці. У вечірню пору та вдень зможете відпочити компанією друзів без набридливих комарів, які залишаться поза павільйоном.

Надійна конструкція
Завдяки простому монтажу садовий намет альтанку дуже легко та просто встановити. Унікальністю є труби з порошковим покриттям, які запобігає появі корозії й іржі. Конструкція міцна — це запобіжить перекиданню.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
*Тип конструкції: Стаціонарний
*Матеріал: Поліетилен
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Так
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару: 9 кг
*Спрощай:9 кв.м.
*Розміри : 300х300 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 1 687 ₴







