Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- Нова Пошта
- Justin
- УкрПошта
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Предоплата на карту банка
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Наявні для отримання Промолата — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- Наявні для отримання
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку


Кожен із нас любить провести час на свіжому повітрі. Часто це буває десь за містом, на дачі. Навіщо потрібен тентовий намет на відпочинку? За допомогою шатра ви захистите від сонячних променів. Особливістю цього типу укриття є те, що конструкція обладнана спеціальним покриттям, яке акумулює тепло та підтримує нормальну температуру всередині намету. Це подарує вам комфортний відпочинок під час літньої спеки
Надійна конструкція
Шторки намету можуть бути повністю розгорнуті або згорнуті з усіх боків. Тентовий намет допоможе сховатися від вітру, більшість моделей розроблені спеціально для таких умов, міцні конструкції встоять навіть у вітряну погоду. А водовідштовхувальне покриття вбереже вас від дощу. Ще один із плюсів — це легкість збирання, конструкцію дуже просто та легко встановити.

У такому затишному місці можна погратися з компанією, подивитися фільм, посидіти за столом, випити чашку гарячого чаю та насолодитися спокійною атмосферою. Можна розміститися з книгою, з ноутбуком або рукоділлям.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
*Тип конструкції: Стаціонарний
*Матеріал: Поліетилен
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Так
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару:47кг
*Спрощай:12 м2.м.
*Розміри :300х400 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 4000 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 13 100 ₴





