Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гнучкі алмазні полірувальні диски NOVQO #100 для граніту, мармуру та каменю.
- Для вологого полірування граніту, мармуру та каменю, шліфування торців керамічної плитки використовують кутові шліфувальні машини з регульованою швидкістю.
- Для полірування плоских і криволінійних поверхонь граніту, твердого мармуру та твердого піщаника використовується кутова шліфувальна машина з регульованою швидкістю.
- Рекомендована частота обертання 2500 об./хв, максимальна потужність 4500 об./хв
- Полірувальні подушечки з нейлоновою основою для легкого під'єднання та зняття, з отвором для води в центрі. Нейлонові підкладки з кольоровим маркуванням для полегшення визначення зернистості полірувальних подушечок.
- Спеціальна спіральна конструкція турботипу ідеально підходить для полірування всіх поверхонь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Зернистість | 100 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Керамічна плитка, Плитка, Штучний камінь, Граніт, Камінь, Мармур, Кераміка |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання | УШМ, Дриль, Шурупокрут |
- Ціна: 77 ₴






