Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза Алмазна пальчикова NOVQO 25 мм М14 для кутової шліфувальної машини
- Призначений для збільшення, надання форми та/або заокруглення фасок наявних отворів у порцеляні, мармурі, граніті та твердій кераміці.Діаметр 25 мм, робоча довжина 50 мм, різь М14, загальна довжина: 65 мм, зернистість No100.
- Високоякісна алмазна зернистість No 100 і технологія вакуумного паяння забезпечують плавне свердління й чудове оздоблення Під час використання кутової шліфувальної машини, вологої або сухої, рекомендована швидкість становить 1500-10000 об/хв.
- Якщо ви встановлюєте їх на дриль або інший верстат, вам знадобиться адаптер, як-от SDS, шестигранник, коло та хвостовик.
Зернистість #100
- Високоякісна алмазна зернистість #100 забезпечує чудове оброблення.
- Наконечник коронки може робити отвори різних розмірів, немає потреби купувати багато коронок.
Технологія вакуумного паяння.
- Технологія вакуумного паяння забезпечує високу ефективність роботи.
Багатофункціональний
- Призначений для збільшення, надання форми та/або округлення наявних отворів у порцеляні, мармурі, граніті та твердій кераміці.
- Не рекомендується робити отвір безпосередньо.
Застосунок
- Алмазне пальчикове свердло фрезерує порцеляну, тверду кераміку, мармур і граніт, стільницю. Використовується на кутовій шліфувальній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр робочий | 25 мм |
| Діаметр хвостовика | 25 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Граніт, Плитка, Кераміка, Камінь |
| Радіус | 25 мм |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | М14 |
- Ціна: 934 ₴






