влевовправо

Монорельсовий плиткоріз NOVQO 3052 (Shijing 3052) 1200 мм
- Готово до відправки
- Код: NOVQO_3052
7 473 ₴
+380 (99) 033-02-18
АлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний монорельсовий плиткоріз NOVQO 3052. Максимальна довжина різання 1240 мм. Є найкращим інструментом у співвідношенні ціна якість серед плиткорезів у своєму класі. Novqo 3052 — досконала машина для різання плитки, від якої буде в захваті кожен професійний плиточник.
ПЕРЕВАГИ ПЛИТКОРЕЗІВ 30 серії:
- Металева робоча поверхня. Висока міцність.
- Великий сталевий важіль, що дає змогу робити розлом із мінімальними зусиллями (не потрібно по ньому бити, натискати всією вагою тощо)
- Різальний пристрій на радіальних підшипниках — гарантує брак люфтів, плавність ходу та чіткість різання за незначних фізичних зусиль. Резерв ролика — до 10 000 м/пог. Роликовий різак діаметром 22 мм на основі карбіду вольфраму з титановим покриттям і особистим підшипником.
- Бездоганна точність і швидкість роботи.
- Роздільне зусилля до 1200 кг.
- Допоміжні бічні опори (упори) для роботи з плиткою великого розміру. На упорі — друга лінійка з фіксатором потрібного розміру для швидшого та чіткішого різання.
- Ріже плитку завтовшки від 2 до 16 мм.
- Швидка окупність у разі професійного використання.
- Велика вага — гарантує стійкість під час роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Максимальна глибина різу | 16 мм |
| Вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лазерний покажчик | Червоний |
| Матеріал станини | Сплав алюмінію |
| Потужність роздільника | 1200 кг |
- Ціна: 7 473 ₴









