влевовправо

Ручний монорельсовий плиткоріз NOVQO Expert 1600 мм ручний монорельсовий плиткоріз NOVQO Expert 1600 мм
- Готово до відправки
- Код: BP_1061
24 165 ₴
+380 (99) 033-02-18
АлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огляд Ручного монорельсового плиткоріза NOVQO ExpertLine 1600 мм
Ручний плиткоріз NOVQO ExpertLine 1600 мм являє собою високопрофесійний інструмент для оброблення великоформатної керамічної плитки. Цей інструмент є найкращим вибором для майстрів, які цінують точність, ефективність і надійність під час роботи з великоформатною плиткою. Особливості плиткоріза NOVQO ExpertLine:-
- Посилений важіль для оптимального тиску: гарантує легке та рівномірне розлом плитки з мінімальними зусиллями.
- Інноваційна конструкція каретки: Мінімізує зусилля руйнування завдяки встановленню на міцну напрямну на кулькопідшипниках, яка усуває бічні коливання.
- Магнітний ламач: забезпечує зручне керування однією рукою.
- Портативність: Обладнаний невеликими колесами для легкого переміщення інструмента.
- Зелений лазер: дає змогу точно визначити лінію різання для ідеального укладання плитки.
- Міцна алюмінієва основа: розраховане на навантаження до 100 кг.
- Оптимізована конструкція робочої поверхні: забезпечує високу жорсткість і здатність до руйнування в будь-якій точці.
- Глибина різу до 20 мм: для широкого спектра оброблюваних матеріалів.
- Високоякісний різальний елемент: діаметр 22 мм із карбіду вольфраму забезпечує чисте різання.
- Бічні опори з мікрометричним регулюванням: Допомагають точно настроювати розмір плитки до 1 мм.6
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 кг |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 20 мм |
| Максимальна довжина різу | 1600 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лазерний покажчик | Зелений |
| Матеріал станини | Сплав алюмінію |
| Потужність роздільника | 1200 кг |
- Ціна: 24 165 ₴





