Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шпатель зубчастий Shijing 5107-1248-15 з неіржавкої сталі 120 * 480 мм зуб 15 мм
Робоча пластина гребінки виготовлена зі зносостійкої неіржавкої сталі. Гребінець із відкритою ручкою полегшує контроль руху інструмента під час нанесення матеріалу. Професійні будівельники цінують інструмент із відкритою ручкою за його зручність.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Зубчастий шпатель |
| Габарити | |
| Ширина леза | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зуб | 15 мм |
| Призначення | Фінішне оздоблення |
| Товщина леза | 120 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

