Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зубчастий шпатель Shijing 5108-1150800-10 Неіржавка сталь 115 * 800 мм Зуб 10 мм
Робоча пластина гребінки виготовлена зі зносостійкої неіржавкої сталі. Гребінець із відкритою ручкою полегшує контроль руху інструмента під час нанесення матеріалу. Професійні будівельники цінують інструмент із відкритою ручкою за його зручність.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Зубчастий шпатель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зуб | 10 мм |
| Призначення | Фінішне оздоблення |
| Товщина леза | 115 мм |
| Ширина леза | 800 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

