Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Shijing 302-1200 Ручний монорельсовий плиткоріз. Максимальна довжина різання 1240 мм. Є найкращим інструментом у співвідношенні ціна якість серед плиткорезів у своєму класі.
- Зелений лазер плиткоріз SHIJING 302 обладнаний червоним лазером, який забезпечує чітке світло для точного вирівнювання й різання плитки та каменю, зменшуючи кількість помилок і підвищуючи точність різання. Він допомагає розмітити лінію різання на поверхні плитки або каменю для точного зрізу.
- Опорна рама виготовлена з міцного алюмінію. У процесі різання регульовані опорні ніжки з міцного алюмінію забезпечують більшу надійність і стабільність, а також набагато легше заліза, забезпечуючи плавний і безпечний розріз. Бічні опори також регулюються.
- Універсалність. Підходить для плитки та керамограніту розміром до 1200 мм, що робить його універсальним і простим у використанні.
- Двошарова алюмінієва пластинчаста конструкція. Широкоформатний плиткоріз має конструкцію з двошарової алюмінієвої пластини, яка забезпечує стабільність і довговічність, запобігає деформації та продовжує термін експлуатації. Він виготовлений із легкого та корозійностійкого алюмінієвого сплаву.
- Різець із карбіду вольфраму високої твердості. Плиткоріз SHIJING обладнаний відрізним диском із карбіду вольфраму високої твердості, також відомим як диск для різання плитки або ролик для різання плитки, який легко ріже керамічну плитку, керамограніт, мармур, граніт та інші тверді матеріали, забезпечуючи ефективність. Різець із карбіду вольфраму розрахований на 30 000 метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 кг |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 16 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лазерний покажчик | Зелений |
| Матеріал станини | Сплав алюмінію |
| Потужність роздільника | 1200 кг |
- Ціна: 9 121 ₴










