Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система SHIJING 3500 для ручного різання великоформатної плитки (3500-3200 мм)
Система ручного різання великоформатної плитки SHIJING 3500 (3500-3200) — це високоефективний інструмент для точного та простого різання тонких великоформатних матеріалів. Завдяки своїй конструкції ця система призначена для оброблення матеріалів, як-от керамограніт і ламінат завтовшки від 3 до 12 мм і завдовжки до 3300 мм. Переваги:- Висока якість виготовлення: каретка, алюмінієві напрямні та система зчеплення забезпечують високу точність різання та тривалий термін експлуатації інструмента.
- Прецизійне різання: Система обладнана плоскогубцями для точного розтріскування матеріалів, забезпечуючи чіткі та прямі зрізи.
- Вакуумні присоски: За допомогою вакуумних присосків система жорстко фіксує положення напрямної пластини, забезпечуючи стабільність і безпеку під час роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 16 мм |
| Максимальна довжина різу | 3200 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лазерний покажчик | Зелений |
| Матеріал станини | Неіржавка сталь |
| Потужність роздільника | 1200 кг |
- Ціна: 10 000 ₴



