Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна коронка SHDIATOOL 25 мм і фреза для фаски для керамограніту, мармуру, кераміки, граніту M14 для кутової шліфувальної машини
Про цей продукт- УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ: Ці алмазні коронки призначені для свердління отворів або зняття фасок, збільшення, шліфування та полірування вихідних отворів або формування крайок матеріалів.
- РАЗМЕР: Діаметр — 25 мм (1 дюйм)" з різзю M14, алмазна зернистість No35/40, загальна довжина — 60 мм.
- Високоякісний алмаз: Grain Smoke і No 35/40 робить отвір гладким і чистим і дає змогу досягти чудового зовнішнього ефекту.
- Свердла для зняття фасок ефективно свердлять і шліфують отвори в кераміці, плитці, керамограніті, мармурі та інших матеріалах.
- Машина: використовується для кутової шліфувальної машини, рекомендована швидкість машини 6000 об/хв, максимальна швидкість 11000 об/хв. Якщо ви встановлюєте їх на дриль або інший верстат, вам знадобиться адаптер, як-от SDS, шестигранник, круглий плюс хвостовик.
Високоякісний Алмаз
- Високоякісна алмазна крихта No 35/40 забезпечує гостроту свердління, робить отвір гладким і чистим, а також дає змогу досягти чудового поверхневого ефекту.
Технологія вакуумного паяння.
- Технологія вакуумного паяння забезпечує високу ефективність роботи.
Багатофункціональний
- Ці алмазні коронки призначені для свердління отворів або зняття фаски, збільшення, шліфування та полірування вихідних отворів або формування крайки матеріалів.
Застосунок
- Коронки використовуються для свердління, зняття фаски, збільшення, шліфування керамограніту, мармуру, цегляного мурування, цегли, граніту та всіх поширених каменів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25 мм |
| Максимальний діаметр | 25 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальний діаметр | 25 мм |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Застосування коронки/пилки | Штучний камінь, Мармур, Керамограніт, Кахель, Плитка, Скло |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | М 14 |
- Ціна: 585 ₴









