влевовправо

Алмазний турбодильник SHDIATOOL A037 180 мм для різання каменю, граніту, мармуру, бетону, цегли, диска з косими
- Готово до відправки
- Код: A037_180
824 ₴
+380 (99) 033-02-18
АлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний турбодиск SHDIATOOL 180 мм для різання каменю, граніту, мармуру, бетону, цегли.
- 180-міліметрові алмазні відрізні диски Turbo з декількома отворами
- Діаметр 180 мм/7 дюймів. Висота сегмента 10 мм.
- Товщина сегментів 2,4 мм. Діаметр отвору становить 22,23 мм (7/8 дюйма).
- Застосування: кутова шліфувальна машина, циркулярна пила, каменерізна пила, настільна пила.
- Суха або волога різання без відколів.
- Ефективний під час різання гранітних, мармурових, бетонних кам'яних блоків.
- Лезо гарячого пресування забезпечує тривалий термін експлуатації, професійну якість.
- Вузька конструкція турбонаддуву допомагає покращити якість різання.
- Кілька отворів допомагають знизити вагу та охолодити сталевий сердечник, а також знизити рівень шуму під час різання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Штучний камінь, Граніт, Кераміка, Плитка, Тротуарна плитка, Камінь, Керамічна плитка, Мармур |
| Товщина | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Мокрий, Сухой |
- Ціна: 824 ₴




