влевовправо

SHDIATOOL A037 150 мм Алмазний турбо диск для різання каменю, граніту, мармуру, бетону, цегли, диска з косими
- Готово до відправки
- Код: A037_150
516 ₴
+380 (99) 033-02-18
АлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний турбодиск SHDIATOOL 150 мм для різання каменю, граніту, мармуру, бетону, цегли.
- 150-міліметрові алмазні різальні диски Turbo з декількома отворами
- Діаметр 150 мм/6 дюймів. Висота сегмента 10 мм.
- Товщина сегментів 2,2 мм. Діаметр отвору становить 22,23 мм (7/8 дюйма).
- Застосування: кутова шліфувальна машина, циркулярна пила, каменерізна пила, настільна пила.
- Суха або волога різання без відколів.
- Ефективний під час різання гранітних, мармурових, бетонних кам'яних блоків.
- Лезо гарячого пресування забезпечує тривалий термін експлуатації, професійну якість.
- Вузька конструкція турбонаддуву допомагає покращити якість різання.
- Кілька отворів допомагають знизити вагу та охолодити сталевий сердечник, а також знизити рівень шуму під час різання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Штучний камінь, Граніт, Кераміка, Плитка, Тротуарна плитка, Камінь, Керамічна плитка, Мармур |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Мокрий, Сухой |
- Ціна: 516 ₴





