Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск SHDIATOOL A014 125 мм для натурального каменю/ мармуру/ бетону/цегла/ граніта
- Вологе та сухе різання
- Лезо гарячого пресування забезпечує тривалий термін експлуатації.
- Професійна якість, дуже швидке різання.
- Кілька отворів допомагають знизити вагу та охолодити сталевий сердечник, а також знизити рівень шуму під час різання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Штучний камінь, Граніт, Кераміка, Плитка, Тротуарна плитка, Камінь, Керамічна плитка, Мармур |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Мокрий, Сухой |
- Ціна: 246 ₴







