Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги продукту
- Безліч можливостей застосування для порцеляни, плитки, кераміки, граніту, мармуру, цегляного мурування, каменю.
- Коронки Diamond Hole для свердління отворів містять віск, який поглинає й розсіює тепло, що призводить до швидшої та нижчої якості свердління.
- Для швидкого та плавного свердління використовуються високоякісні алмази та термостійка вакуумна паяння.
- Швидкозмінний шестигранний хвостовик підходить для більшості ручних дрилів, настільних дрилів, легший і надійніший, не ковзає й не випадає.
- Технологія алмазного вакуумного паяння забезпечує дуже високу ефективність, швидше різання й триваліший термін експлуатації.
Рекомендації
- На початку свердління розташуйте свердло під кутом 45°, торкаючись краю просвердлюваного отвору.
- Після того, як заводна головка піде трохи глибше, поступово повертайте заводну головку на 90°.
- Продовжуйте свердління в сухих режимах гойдальними рухами, уникаючи тиску на свердло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10 мм |
| Максимальний діаметр | 10 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальний діаметр | 10 мм |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Застосування коронки/пилки | Штучний камінь, Мармур, Керамограніт, Кахель, Плитка, Скло |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 198 ₴






