Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск для керамічної плитки (професійного класу) Shijing Industrial 105*20*1.2 мм (чорний)
Круг алмазний відрізний (промисловий клас) Shijing Industrial 105*20*1.2 мм підходить для різання в промислових об'ємах: керамограніту, кераміки, а також граніту, мармуру та інших варіантів натурального каменю. Високий коефіцієнт безпеки, жодні умови роботи не зламають зуби або підкладку. Диск алмазний Shijing Industrial 105*20*1.2 мм. Призначений для плиткорізів і верстатів, безперервне сухе різання без спалювання деталі.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 105 мм |
| Діаметр внутрішній | 35 мм |
| Зернистість | 300 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Штучний камінь, Граніт, Кераміка, Плитка, Тротуарна плитка, Камінь, Керамічна плитка, Мармур |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Сухой |
- Ціна: 269 ₴

