Акумулятор CODI LiFePO4 12,8 В 100 А·год (100 А) 1280 Вт
У наявності!
>Рекомендований зарядний струм 50а, що дає змогу повністю зарядити акумулятор від 0 до 100% за 2 години!
> Тривалий термін експлуатації проти звичайних AGM і гелевих акумуляторів — 3000 циклів у разі розряджання акумулятора на 0% (цей LiFePO4 акумулятор дає змогу розряджатися до 0%).
>Реальна ємність 1280вт — у гелевих і агм акумуляторах на 25% менше (не можна розряджати до 0%)
>Акумулятори LiFePO4 ємністю 12 В, 100 А·год удвічі легші та забезпечують вищу віддачу, порівнюючи з традиційними олив'яно-кислотними, гелевими або AGM-акумуляторами.
Акумулятор захищений системою BMS від неправильного використання, він захищає від:
-перезаряд,
-перерозряджання,
-переполюсування,
-перегрівання, коротке замикання.
Термін експлуатації (місткість акб буде 80% від номінальної):
- кількість циклів (100% DoD): 3000
- кількість циклів (80% DoD): 4500
- кількість циклів (60% DoD): 6000

Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- Новая Почта
- Justin
- УкрПочта
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Предоплата на карту банка
- Наявні для отримання
- КредитМаркет-Оплата товарів у розшарочку
- Накладений платіж-оплата товарів у разі отримання
- Промолат-безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
Переваги
- Висока якість
- Універсальний
- Зручна доставка
Характеристики
Технічні параметри:
- Номінальна напруга: 12,8 В
- Ємність: 100 А·год
- Енергія: 1280 Втч
- Максимальний безперервний струм: 100 А
- Рекомендований зарядний струм: 50 А
- Робоча температура: -20°C~60°C
- Температура заряджання: 0°C~45°C
| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Номінальна напруга | 12.8в |
| Місткість | 100 А·год |
| Енергія | 1280 вт-ч |
| Максимальний безперервний струм | 100а |
| Рекомендований зарядний струм | 50а |
| Робоча температура | -20°C~60°C |
| Температура заряджання | 0°C~45°C |
| Вага (нетто) | 12кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 17 350 ₴




