
Інвертер із чистою синусоїдою 3в1 (ДБЖ із зовнішнім акумулятором)
Інвертер з чистою синусоїдою 3 в 1 підходить для живлення котлів, холодильників та ін потужної та чутливої техніки! Інвертер з функцією заряджання акумулятора та вбудованим стабілізатором напруги!
Підключіть акумулятор і буде ДБЖ! 2 євророзетки + юсб для європейського ринку!
Автоматична робота! Єдине, що потрібно зробити, - підключити акумулятор (підійде як гелевий, так і AGM (автомобільний) акумулятор) і підключити до розетки! Інвертер автоматично заряджатиме акумулятор коли світло є і живиться від акумулятора під час відключення електроенергії (за фактом як ДБЖ)!
Реальна чиста синусоїда у парі з великою вагою 3 кг (звичайні інвертори такої потужності важать у районі 1 кг) забезпечить стабільну та надійну роботу вимогливої техніки – такої як котел, холодильник тощо.
Має функцію AVS (підвищена напруга, знижена напруга, затримка) захищає пристрій у разі нестабільної зовнішньої мережі.
Також є роз'єм USB для підзарядки телефонів, павербанків та ін.

Доставка
Наша компанія здійснює доставку різними службами доставки:
- Нова Пошта
- Justin
- УкрПошта
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Передплата на карту банка
- Готівкою при отриманні
- КредитМаркет-Оплата товарів у розстрочку
- Післяплата-оплата товарів у разі отримання
- Промолат-безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
Переваги
- Висока якість
- Універсальний
- Зручна доставка
Характеристики
| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Функція ДЖБ | Так |
| Форма синусоїды | Чиста синусоїда |
| Діапазон вхідної напруги | 11в ~ 15в |
| Постійна потужність | 1000вт |
| Пікова потужність | 2000вт |
| Сила струму заряда аккумулятора | 15а |
| Вхідна напруга | 12в |
| Вихідна напруга | 220в ± 5% |
| Частота переменного тока (ac) | 50гц ± 1% |
| Вага(нетто) | 3кг |
| нтерфейси | USB порт (для зарядки телефону, повербанка та ін), вхід 220в для безперервної роботи в режимі ДБЖ |
| Час байпасу | 10мс |
| Індикація та захист | Значення |
|---|---|
| Індикация низкої напруги | 10.5 ± 0.3в |
| Вимикання при низький напрузі | 9.5 ± 0.2в |
| Захист при високий напрузі | 16 ± 0.5в |
| Відновлення при низькій напрузі | 11.8 ± 0.3в |
| Відновлення при високий напрузі | 15.7 ± 0.3в |
| Захист від перезаряду аккумулятора | Так |
| Захист від переразряду аккумулятора | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Індикация | Світлова/Звукова |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Основні атрибути | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Струм холостого ходу | 2 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Виробник | AGM |
- Ціна: 5 399 ₴


