Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик температури автономного опалювача
Універсальний датчик перегрівання температури для повітряних опалювачів. 100% абсолютно новий і гарної якості. Датчик температури в приміщенні (в контролері) встановлюється на вході в повітря нагрівача, вимірює температуру повітря на вході повітря відповідно до температури, змінює робочий стан печі та регулює вихід теплової потужності. Датчик температури автономного опалювача можна купити в нашому інтернет-магазині недорого ми гарантуємо уважність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Доставка
Наша компанія здійснює доставку різними службами доставки:
- Нова Пошта
- Justin
- УкрПошта
Для будь-якого типу доставки є можливість післяплати
Також є можливість самовивозу в м. Київ.
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Передплата на карту банка
- Готівка при отриманні
- КредитМаркет-Оплата товарів у розстрочку
- Післяплата-оплата товарів у разі отримання
- Промолат-безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
Переваги
- Висока якість
- Універсальний
- Зручна доставка
Характеристики
| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Тип запчастин | Електрообладнання |
| довжина | 13 см |
| ширина | 5 см |
| висота | 5 см |
Для оформлення замовлення або у разі виникнення запитань-дзвоніть/пишіть, наші консультанти з радістю дадуть відповідь на будь-які Ваші питання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LF Bros |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте

