Алмазний диск SHIJING фаска
Алмазний диск для зняття фаски Shijing Ø 85 мм підходить для плиткорезів Shijing, Wandeli та кутових шліфувальних машин, що мають посадкове гніздо 20 мм. Стоїть удвічі-тричі дешевший за світових лідерів у галузі — Montolit, Sigma, Kaufmann, Rubi, і водночас не поступається якістю. Алмазний диск можна купити в нашому інтернет-магазині недорого

Доставка
Наша компанія здійснює доставку різними службами доставки:
- Новая Пошта
- Justin
- УкрПошта
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Передплата на карту банка
- Готівкою при отриманні
- КредитМаркет-Оплата товарів у розстрочку
- Післяплата-оплата товарів у разі отримання
- Промолат-безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
Переваги алмазного диска
-
можна використовувати з різальним диском одночасно на плиткорізах Шиджинг;
-
висока якість роботи
-
висока швидкість, що дає змогу Вам, як професіоналу, зробити свою роботу набагато продуктивнішою;
-
великий ресурс, що дає можливість професійного використання;
-
прийнятна вартість.
Технічні характеристики
| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Тип | алмазний диск |
| Призначення | зняття фаски |
| Розміри | Ø85xØ20×5 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 85 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
- Ціна: 769 ₴





