Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз SHIJING 9033 (SJZ-ZD) 1200 З АВТОМАТИКОЮ
Плиткоріз електричний 1200 мм SHIJING-9033 з автоматикою Професійний електричний плиткоріз (мокроріз) з автоматичною подачею каретки, який здатний робити ідеальний різ - якість «заводського різу». Призначений для роботи з будь-якою плиткою завтовшки до 28мм, виробами з каменю, мармуру, скла, дерева, тонкого алюмінію та ін. Плиткоріз можна купити в нашому інтернет-магазині недорого.
ВАЖЛИВО На ринку з'явилися плиткорізи, які «неозброєним» оком складно відрізнити від оригінальних плиткорізів SHIJING. І деякі недобросовісні продавці займаються зміною маркування та клеять на них наклейки з логотипом SHIJING.
Не дайте себе обдурити.
Не дайте себе обдурити.
Доставка
Наша компанія здійснює доставку різними службами доставки:
- УкрПошта
- Нова Пошта
- Justin
Для будь-якого типу доставки є можливість оплати післяплатою.
Також є можливість самовивозу у м. Київ.
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Передплата на картку банку
- Післяплати - оплата товарів при отриманні
- КредитМаркет - Оплата товарів на виплат
- ПромОплата - Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- Готівкою при отриманні
- Можливий продаж з ПДВ


ПЕРЕВАГИ ПЛИТКОРІЗІВ SHIJING 9033:
- Потужний і високо спритний двигун (2300 Вт/13 000 об/хв) дає можливість встановити на плиткоріз диск Ø120 мм., а як відомо, чим вище оберти і менше діаметр диска, тим краща якість різу і вища продуктивність.
- Також менший діаметр диска дозволяє більш якісно і точно випилювати в самій плитці отвори під лючки, розетки тощо. Великі диски використовуються на бюджетних плиткорізах, оскільки компенсують слабші, повільні та дешеві двигуни.
- Також плиткоріз дозволяє робити закруглення торця плитки (знімати радіусну фаску), а також знімати фаску на лицьовій частині (наприклад, можна зі звичайної плитки робити плитку для сходів).
- Плиткоріз здійснює як прямий різ, так і різ під кутом до 45 ° з максимальною довжиною різу 1200 мм.
- Також передбачені коліщатка для зручного пересування з місця на місце.
- Плиткоріз має високу якість складання, матеріалів та комплектуючих.
Рама виготовлена з профільованого алюмінію з нержавіючими болтами і не зазнає корозії від попадання води.
Практичність в експлуатації
- Плиткоріз має можливість робити дві операції за один прохід: різ і обробка кромки фасочним диском для того, щоб позбутися навіть мікросколів, які залишаються при різі і отримати якість заводського краю без додаткової необхідності доробки плитки «черепашками».
- Завдяки складній конструкції верстат не доставляє складнощів у транспортуванні та зберіганні. З транспортного стану у робоче збирається за 5-7 хвилин. Також передбачені коліщатка для зручного пересування з місця на місце.
- Система водяного охолодження запобігає перегріву пиляльного диска, а також сприяє роботі без пилу. Спеціальний кожух захищає оператора від вильоту дрібних частинок під час проведення робіт.
Комплектація
- Верстат
- Насос із регулюванням подачі води
- 2 упори для різу під 45 градусів та під кутом
- Набір ключів та шестигранників
- Алмазна губка
- Пластиковий кейс
- Розширювальна рама робочого столу
- Ремкомлект (щітки та приводний ремінь)
- Диск для різання
- Гарантійний талон на 12 місяців.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Бренд: SHIJING
- Модель: 9033
- Конструкція: верстат
- Тип: електричний
- Тип приводу: ремінна передача
- Клас обладнання: професійний
- Потужність електродвигуна: 2,3кВт
- Номінальна напруга: 220В
- Швидкість обертання шпинделя: 13 000об/хв
- Електронний захист двигуна: Так
- Рухлива каретка з двигуном: Так
- Система переміщення каретки: прецизійні напрямні з автоматичним переміщенням
- Автоматичне переміщення каретки: Так
- Регулювання швидкості переміщення каретки: Так
- Види різів: прямий різ, діагональний різ, під кутом до 45°, зняття кромки, зняття фаски, закруглення торця
- Вертикальний хід диска: Так
- Активне водне охолодження (помпа): Так
- Поздовжній різ: до 1200мм
- Діагональний різ: до 850мм
- Похибка: 0,2 мм на всю довжину різу
- Кутомір поворотний з фіксацією та градуюванням: Так
- Кут нахилу ріжучої головки: 0/45 °
- Максимальна глибина різу під кутом 90°/45°: 28/20мм
- Максимальний діаметр відрізного кола: 120мм
- Діаметр посадкового отвору: 20мм і 22,23мм
- Диск у комплекті: Так (1шт)
- Тип водяного охолодження: Подача в зону різу
- Розмір робочого столу без розширювача: 1350x450мм
- Розширювач столу для плитки великого формату: Так
- Колісна база для транспортування: Так
- Захисний кожух диска: Так
- Лазерний покажчик різу: Так (зелений промінь)
- Матеріал обробки: плитка/камінь/граніт/мармур/скло/дерево/тонкий алюміній
- Клас безпеки: 1
- Електричний захист: IP54
- Рівень шуму: 92dB(A) (ISO EN 3744)
- Рівень вібрації: 2.3m.s-2 (EN12418)
- Габаритні розміри упаковки (LxWxH): 1630×520×600мм
- Вага з транспортною упаковкою: 76кг
- Вага верстата: 57кг
- Виробник: SHIJING (Шиджинг)
- Вироблено в Китаї
Для оформлення замовлення або при виникненні питань - дзвоніть / пишіть, наші консультанти з радістю відповість на будь-які ваші питання!
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2.3 кВт |
| Виробник | Shijing |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина різу | 30 мм |
| Максимальна довжина різу | 1240 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 13000 об/хв |
| ЧПУ | Ні |
| Кут різу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 43 кг |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лазерний покажчик | Зелений |
| Дод. ніжки з планкою | Є |
| Привод двигуна | Ремінної |
| Система приводу | Прецизійні прямі напрямні |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Дерев'яний |
- Ціна: 53 286 ₴





