Шезлонг Multipo з подушкою чорне. Лежак розкладний
Шезлонг крісло — це справжня знахідка для літа. Прекрасно підійде для відпочинку на терасі або на дачі, на ділянці заміського будинку, у саду або на свіжому повітрі. Металеві елементи конструкції обладнані порошковим покриттям, оскільки виготовлений із гарного матеріалу. Це створить прекрасний зовнішній вигляд і антикорозійні якості (не іржавіє). Будьте впевнені, садовий шезлонг слугуватиме вам дуже тривалий час без заміни або починки будь-яких частин конструкції. Садовий шезлонг можна купити в нашому інтернет-магазині недорого
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- Нова Пошта
- Justin
- УкрПошта
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Наявні для отримання
- Предоплата на карту банка
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Промолат — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку


Шезлонг крісло для саду спеціально призначене для використання на природі. Цей садовий шезлонг підійде для тих, хто віддає перевагу відпочинку з комфортом на дачі, море, природі. Особливість у тому, що елементарно складається в зручну та компактну для перенесення форму. Можна змінювати в 3 положення: сидячи, напівлежачи, лежачи. Конструкція шезлонга залишається надійною в будь-якій позиції.
Надійна конструкція
Шезлонг крісло характеризується безпекою та зручністю. Можна використовувати як зручне крісло-шезлонг для риболовлі або для засмаги, денного сну в тіні та як повноцінну розкладачку для сну. Якісний матеріал є вологостійким, пропускає повітря і завдяки цим властивостям швидко просихає. Так само стійкий до забруднення й не вимагає особливого догляду.
*Навантаження: 100 кг
*Тип конструкції: Розкладний
*Розміри (ВхШхГ): 116х91х65 см:
*Вага: 7 кг:
*Штабелювання: -
*Матеріал: Метал + текстиль
*Захист від ультрафіолету: Так
*Кількість положень спинки: 4
*Вологість: Так
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-сірий |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Вага парасольки | 17.5 кг |
| Комплектація | |
| Вітрової клапан | False |
| Чохол для зберігання й транспортування | False |
| Підсвічування | False |
- Ціна: 1 499 ₴




