Садовий намет 2*2*2 м. Москітна сітка + шторки
Садовий тент, що має розмір 2*2*2 метра і вагою 25 кг. Обладнаний москітною сіткою та шторками. Захисні сітки стикаються застібками блискавками та закривають павільйон з усіх боків. Садовий тент прекрасно підійде для відпочинку в саду або на дачі, виготовлений із довговічного матеріалу, тому слугуватиме вам не один сезон. Садовий павільйон можна купити в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- УкрПошта
- Justin
- Нова Пошта
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Предоплата на карту банка
- Промолата — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку
- Наявні для отримання

Кожен із нас любить проводити час на свіжому повітрі. Нерідко це буває десь за містом, на дачній ділянці. Навіщо потрібен тентовий намет на відпочинку? За допомогою шатра ви позбудетеся сонячних променів. Унікальністю цього виду укриття є те, що конструкція обладнана спеціальним покриттям, яке акумулює тепло та зберігає оптимальну температуру всередині намету. Це гарантує вам чарівний відпочинок під час літньої спеки.

Надійна конструкція
Тентовий намет допоможе уникати вітру, більшість моделей розроблені спеціально для таких умов, міцні конструкції встоять навіть у вітряну погоду. А вологозахищене покриття вбереже вас від дощової погоди. Шторки намету можуть бути повністю розгорнуті або зібрані з усіх боків. Ще один із плюсів — це легкість збирання, конструкцію запросто встановити.

У такому затишному місці можна влаштуватися з книгою, з ноутбуком або рукоділлям. Можна пограти з компанією, посидіти за столом, подивитися фільм, випити чашку гарячого чаю та насолодитися приємною атмосферою.
*Тип конструкції: Стаціонарний
*Материал: Полиэстер
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Є
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару: 25 кг
*Спрощай: 12 кв.м.
*Розміри: 200х200х200 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 5 500 ₴









