Павільйон розкладний 2.95х2.95 м. Садовий намет білий
Павільйон чудово підійде для відпочинку на дачі або в саду. Розмір становить 2.95*2.95 см, а вага 18 кг. Полотно шатра є вологовідштовхувальним і блокує 90% ультрафіолетових променів. Тому чудово позбавить ваших гостей від дощу або сонця. Садовий павільйон можна купити в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- Нова Пошта
- УкрПошта
- Justin
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Промолата — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- Предоплата на карту банка
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Наявні для отримання


Надійна конструкція
Ви легко можете встановити всередині намету стіл і стільці. Металева конструкція не іржавіє та стійка до впливу вологи. Якісне порошкове покриття захистить сталевий каркас намету від корозії.

Являє собою нескладну конструкцію, яка без проблем встановлюється. Павільйон підійде як намет на дачі, тимчасове укриття на природі, а також для торгівлі на відкритому повітрі, для організації дегустацій на ярмароках і промоакцій, для святкування дня народження та інших івентів.
*Тип конструкції: Стаціонарний
*Материал: Полиэстер
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Немає
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару: 18 кг
*Спрощай: 8.8 кв.м.
*Розміри: 295x295 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 2950 мм |
| Ширина | 2950 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 2 690 ₴










