Садовий намет для дачі темно-сірий 3.1x3.5 м. Сталевий каркас
Павільйон прекрасно підійде для відпочинку на дачі або в саду. Розмір становить 3.1x3.5 метра, а вага — 64 кг. Полотно шатра є вологовідштовхувальним і не пропускає 90% ультрафіолетових променів. Тому чудово позбавить ваших гостей від сонця або дощу. Садовий павільйон можна купити в нашому інтернет-магазині за приємною ціною
Доставка
Наша компанія здійснює доставляння різними службами доставки:
- Justin
- УкрПошта
- Нова Пошта
Оплата
Для наших клієнтів передбачені різні способи оплати:
- Накладений платеж — оплата товарів у разі отримання
- Предоплата на карту банка
- Наявні для отримання
- Промолата — Безпечний спосіб оплати замовлень на Prom
- КредитМаркет — Оплата товарів у розшарочку


Надійна конструкція
Являє собою нескладну конструкцію, яка легко збирається. Павільйон призначений для встановлення на відкритій ділянці на дачі або у дворі заміського будинку або просто на відпочинку де-небудь.

*Тип конструкції: Стаціонарний
*Материал: Текстиль
*Тип товару: Павільйон
*Антимоскітна сітка: Немає
*Пристрасна виробу: Грейс
*Вага товару: 64 кг
*Спрощай: 10.85 кв.м.
*Розміри: 310x350 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Шатровий |
| Колір | Темно-сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 4000 мм |
| Довжина | 3100 мм |
| Ширина | 3500 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 23 300 ₴








